O nas

Witamy w DOBRYM STARCIE

Centrum Rehabilitacji i Edukacji DOBRY START to specjalistyczna placówka diagnozy i terapii dzieci. Świadczymy usługi dla wcześniaków, niemowląt, dzieci i młodzieży.

Jesteśmy grupą doświadczonych terapeutów wielu specjalności: fizjoterapii neurorozwojowej NDT Bobath, korekcji wad postawy, integracji sensorycznej, logopedii, komunikacji alternatywnej.

Diagnozujemy, konsultujemy, opracowujemy plany terapeutyczne, prowadzimy terapie i szkolimy opiekunów.

Nasza historia

Placówka powstała w 1995 roku. Założycielem jest mgr fizjoterapii Artur Bartochowski. Początkowo działał gabinet fizjoterapii właściciela pod nazwą Gabinet Rehabilitacyjny Piotruś. Bardzo szybko dołączyli do Artura kolejni specjaliści; psycholog, pedagog, neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej i placówka zmieniła nazwę na Centrum Rehabilitacji i Edukacji DOBRY START. W 2017 roku Centrum zostało gruntownie przebudowane, powstały nowe gabinety, standard dostosowano do wymogów placówki leczniczej łącznie z dostępnością dla osób niepełnosprawnych.

Misja DOBREGO STARTU

Naszą misją jest pomaganie dzieciom w DOBRYM STARCIE. Stawiamy na funkcjonalną celowaną terapię. Najważniejsza jest dla nas skuteczność realizowania celów terapeutycznych. Daje efekt w postaci zadowolenia Rodziców. Wiemy, że tylko zadowolony opiekun zaufa nam, powierzy nam swoje dziecko, wróci do nas i poleci nas znajomym, a lubiący zajęcia maluch będzie zmotywowany do pracy i chętny do ćwiczeń.

Nasze wartości

Najważniejsze są dla nas potrzeby dziecka i jego Rodziny. Słuchamy opiekunów, wspólnie wytyczamy cele terapii.

Dbamy o dobre relacje z opiekunami i aktywnie włączmy Ich w proces rehabilitacji dziecka.

Robimy wszystko, aby każde dziecko czuło się u nas dobrze i bezpiecznie.

Kochamy naszą pracę i nieustannie szkolimy się i doskonalimy nasze umiejętności terapeutyczne.