Olga Pawłowska

Pedagog, certyfikowany terapeuta i diagnosta metody Integracji Sensorycznej

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Zdobyła tam dodatkowo uprawnienia trenera piłki ręcznej (licencja B) oraz instruktora pływania.

Ukończyła  studia Podyplomowe w Wyższej Szkołe Edukacji w Sporcie w Warszawie, kierunek: Integracja Sensoryczna; uzyskując uprawnienia licencjonowanego terapeuty i diagnosty Integracji Sensorycznej.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła prowadząc zajęcia z pływania dla maluchów w wieku 3-5 lat oraz prowadząc treningi piłki ręcznej 5-6 latków. Nauczyło ją to dobrej organizacji, cierpliwości i odpowiedzialności.

Obecnie skupia się głównie na pracy indywidualnej z maluchami w obszarze integracji sensorycznej oraz terapii neurotaktylnej.

Każde dziecko, jego problem traktuje jak nowe wyzwanie. Jest otwarta i pomysłowa. Pozwala jej to na budownie dobrych relacji z podopiecznymi i ich Rodzicami.

Moje zainteresowania to pedagogika. Szczególnie bliskie jest mi podejście montesoriańskie do towarzyszenia i wspierania rozwoju dziecka.
Uwielbiam też sport, a pływanie jest dla mnie prawdziwie relaksujące i jednocześnie dające mnóstwo poztywnej energii. A moja najważniejsza rola to bycie mamą małej cudownej Poli.

Testimonial Olga
Olga
moje zainteresowania