Agnieszka Pylińska

Wspieramy rozwój emocjonalny Twojego dziecka

Pedagog specjalny, dyplomowany nauczyciel Montessori, certyfikowany nauczyciel języka angielskiego.

Specjalizuje się we wspomaganiu rozwoju dzieci w normie i z deficytami rozwojowymi. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z Zespołem Aspergera.

Stworzyła własny program pomocy Rodzinie w rozwiązywaniu konfliktów i trudnych sytuacji EMOTIOLANDIA. Jest to holistyczne i kompleksowe podejście, które traktuje Rodzinę jako system wzajemnych relacji, uwarunkowań i oddziaływań.

W Centrum Rehabilitacji i Edukacji DOBRY START prowadzi warsztaty sensomotoryczne SENSOBRYKI, oraz autorskie zajęcia EMOTIOLANDIA.

 

Cierpliwość rodzi pokorę. Pokora wskazuje prawdziwą pasję.

Pasja nadaje sens życiu. Zatem: uczmy dzieci cierpliwości.

Agnieszka MOJE MOTTO:

W swoim życiu i działalności zawodowej (zarówno terapeutycznej jak i edukacyjnej) łączę założenia pedagogiki zabawy, metody opcji (Son Rise method) oraz filozofii montessoriańskiej. Wyznaję zasadę, że każdy z Nas, ludzi, jest wyjątkowy, ma swój potencjał i misję do zrealizowania. A zaczyna się to już od momentu urodzenia. Dlatego moja praca z dziećmi (i Rodzinami) oparta jest na wzmocnieniach pozytywnych, zabawie, radości, poszukiwaniu, nazywaniu i odkrywaniu, zaspokajaniu potrzeb, budowaniu relacji i poczucia bezpieczeństwa oraz sprawstwa. Każde swoje zajęcia z młodszymi czy starszymi dziećmi, z tymi z deficytami rozwojowymi czy też funkcjonującymi w „normie rozwojowej” okraszam dużą porcją stymulacji sensorycznej i motorycznej. Działam z pasji i potrzeby serca. Jestem głęboko zaangażowana w pracę z dziećmi ponieważ głęboko wierzę w ich potencjał i nieustannie się od nich uczę.

Testimonial Agnieszka
Agnieszka
MOJA MISJA I METODY PRACY